Захід приурочений Міжнародному дню волонтера

За участі начальника обласної військової адміністрації Сергія Гамалія, Народного депутата України Олени Копанчук, заступника голови обласної військової адміністрації Володимира Юр’єва, директора Департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Дарії Басюк, директора Державного архіву Хмельницької області Катерини Бурдуваліс, в обласній військовій адміністрації відбувся захід приурочений Міжнародному дню волонтера. На захід було запрошено юних волонтерів, які збирають гуманітарну допомогу, плетуть маскувальні сітки, готують суміші чаїв, енергетичні батончики, випічку та солодощі, виготовляють патріотичні сувеніри та обереги, організовують благодійні акції та ярмарки, а виручені чи навіть власні кошти, заощаджені на мрію, спрямовують для Збройних Сил України.
Щирі патріоти розповіли про свою діяльність та отримали від дорослих слова щирого захоплення, вдячності і поваги.
На знак подяки за активну громадянську позицію, патріотизм, відданість Україні, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера Сергій Гамалій нагородив юних волонтерів відзнаками обласної військової адміністрації.