Творчий звіт педагогів-позашкільників

Лютий 14, 2018 Методика 10 переглядів

«Ми навчаємось для того, щоб удосконалювати себе»
(Конфуцій)

Педагогічна майстерність – це високе мистецтво навчання і виховання, доступне кожному педагогові, що постійно вдосконалюється; це єдність знань, методичних умінь, мовної культури, педагогічної техніки, такту й оптимізму.
Досягнення висот педагогічної майстерності потребує від нас максимальних особистих зусиль, величезної працездатності і, чи не найголовніше безмежне бажання стати педагогом – майстром.
12 лютого 2018 року в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді під час методичної наради відбулось відкриття декади педагогічної майстерності «Перлини педагогічної творчості».
У вітальному слові директор Григорій Гончарук зазначив, що значення особистості педагога в освітньому процесі накладає на нього велику відповідальність і вимагає постійної роботи над собою. Педагог обов’язково повинен багато працювати над вдосконаленням самого себе.
Вже традиційним, в рамках декади педагогічної майстерності, стало проведення творчого звіту, присвяченого праці колег, які крок за кроком йшли до головної події – атестації. Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педагогів. Атестація – це підсумок професійної майстерності кожного із нас, це демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття авторитету серед колег та вихованців, нарешті це змога проявити свої здібності.
У цьому році в обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді атестується 20 педагогічних працівників з них: 1 – завідувач відділу, 1 – методист, 18 – керівників гуртків.
12 лютого перед педагогічним колективом закладу свій творчий звіт представили: завідувач відділу методичного І.О. Микуляк, методист відділу науково-технічної творчості Г.А. Колодніцька, керівники гуртків В.В. Брень, С.О. Боднар, С.Л. Кащук, С.П. Суржко.
Присутні мали можливість ознайомитися з методичними матеріалами педагогічних працівників, оволодінням ними інноваційними освітніми технологіями, впровадженням нових форм й методів роботи, що забезпечувало результативність участі вихованців у конкурсах та змаганнях різних рівнів.
Бажаємо педагогічним працівникам успіхів, творчого натхнення та подальшого вдосконалення своєї педагогічної майстерності!

Завідувач відділу методичного І. Микуляк