У Красилівській міській територіальній громаді триває міський фестиваль педагогічних майстерок «KrasylivFest2023» у номінації «Дошкільна освіта».

Вихователі закладів дошкільної освіти громади мають можливість в рамках фестивалю поділитися власними творчими знахідками та вдосконалити педагогічну майстерність.   Понад 40 педагогів отримали можливість навчатися, спілкуватися, ділитися та отримувати корисний досвід на базі закладу дошкільної освіти №1 «Веселка». Творчі здобутки представили:

Наталія ПИТЛИК, вихователь-методист ЗДО №6,  «Ігри для дошкільнят з використанням інноваційних технологій»;  Лариса СІДЕНКО, вихователь ЗДО №6, «Використання методу мнемотехніки для підвищення мовленнєвої активності дошкільників»; Алла ЛИБА, директор ЗДО с. Чернелівка, «Мнемотехніку граємо, дітей мови навчаємо»; Людмила ЛИСЕНКО, вихователь ЗДО с. Митинці, «Декорування Великодньої писанки»; Наталія ГОНЧАРУК, директор ЗДО №1, «Дитина з особливими потребами у ЗДО: зрозуміти і допомогти»; Лариса ЗАЇКА, вихователь-методист ЗДО №1, «Використання активних методів у роботі з педагогами»; вихователі ЗДО №1: Наталія ЗВАРИЧ,  «Прийоми мнемотехніки в освітньому процесі закладу дошкільної освіти», Ольга МАРМОЛЮК, «Використання інноваційних технологій в образотворчій діяльності»; Наталія КАРАЧАВЦЕВА, керівник музичний ЗДО №4, «Музична презентація закладу дошкільної освіти: авторська робота».

Підвищення професійного рівня, педагогічної та фахової майстерності – маркер якості освітньої діяльності та ключова складова внутрішньої системи забезпечення якості дошкільної освіти.