Заклади освіти Хмельниччини отримали 6 нових електрогенераторів.

27 березня  у рамках Проекту енергетичної безпеки, що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID),  нові електрогенератори отримали:

–  Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтва – генератор потужністю 5 кВт;
–  Антонінська спеціальна школа Хмельницької обласної ради – генератор потужністю 8 кВт;
–  Кам’янець-Подільський фаховий медичний коледж — генератор потужністю 10 кВт;
–  Хмельницький фаховий музичний коледж ім. В.І. Заремби – генератор потужністю 10 кВт;
–  Хмельницький базовий медичний фаховий коледж – генератор потужністю 20 кВт;
–  Чемеровецький медичний фаховий коледж – генератор потужністю 20 кВт.

Передали сертифікати представникам освітніх установ заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв, голова обласної ради Віолета Лабазюк, директор Департаменту освіти та науки Дарія Басюк.

Довідково. Відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння від 26 вересня 2022 року Департамент освіти та науки  обласної державної адміністрації отримав від компанії Tetra Tech ES,Ins міжнародну технічну допомогу, а саме 29 дизельних генераторів різної потужності для забезпечення безперебійної роботи закладів освіти.

В лютому 2023 року 4 генератори передано закладам освіти обласного підпорядкування: Солобковецькому навчально-реабілітаційному центру Хмельницької обласної ради, Кам’янець-Подільському навчально-реабілітаційному центру Хмельницької обласної ради,  Кам’янець-Подільському ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної ради та Плужненському ліцею Хмельницької обласної ради.