Проведено засідання комісії з питань ліцензування освітньої діяльності закладів освіти Хмельницької області

18 квітня 2023 року під головуванням Басюк Дарії Іванівни, директора Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації, проведено засідання комісії з питань ліцензування освітньої діяльності закладів освіти Хмельницької області.

Під час засідання розглянуто заяви та документи, подані для отримання ліцензій з проходженням процедури ліцензування новоствореними закладами дошкільної освіти: Ластовецьким ЗДО “Промінчик” Жванецької сільської ради, Морозівським ЗДО “Ромашка” та Сковородківстким ЗДО “Сонечко” Миролюбенської сільської ради.

Розглянуто заяви від директорів закладів дошкільної та загальної середньої освіти про отримання ліцензій на провадження освітньої діяльності на рівнях дошкільної та повної загальної середньої освіти без проходження процедури ліцензування:

Антонінська СТГ – 5 ЗДО, 1 ЗЗСО;

Гвардійська СТГ – 3 ЗЗСО;

Гуменецька СТГ – 4 ЗЗСО;

Жванецька СТГ – 3 ЗДО, 2 ЗЗСО;

Ізяславської МТГ – 1 ЗДО та 2 ЗЗСО;

Миролюбненська СТГ –   4 ЗДО та 2 ЗЗСО;

Новоушицька СТГ – 13 ЗЗСО;

Слобідсько-Кульчиєвецька СТГ –  4 ЗДО;

Теофіпольська СТГ –   7 ЗЗСО.

Також комісією розглянуто заяви про переоформлення ліцензій у зв’язку зі зміною типу та перейменуванням закладів освіти:

Антонінська СТГ – 1 ЗЗСО;

Полонський СТГ – 6  ЗЗСО.

Комісією вирішено видати та переоформити  ліцензії закладам освіти відповідно до поданих заяв.