Розповідаємо про освіту Полонської громади

Освітня Полонщина сьогодні це 14 закладів загальної середньої освіти (3936 учнів), 9 закладів дошкільної освіти (724 вихованці), 4 заклади позашкільної освіти (1418 вихованців). У Полонській громаді функціонує інклюзивно-ресурсний центр та Центр професійного розвитку педагогічних працівників.

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету, як уповноважений орган Полонської міської ради (утворений у 2016 році), забезпечує реалізацію державної політики в галузі освіти, молоді та спорту на території Полонської громади. Начальник відділу СІТАРСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ –керівник із 17-річним досвідом управлінської роботи, експерт секторальної платформи «Освіта» Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад. Головними завданнями сучасної освіти вважає підвищення освітнього рівня громадян задля забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору, формування ключових компетентностей та цінностей, виховання відповідальних громадян, патріотів, людей нового покоління – соціально зрілих, активних і демократичних особистостей здатних до суспільного свідомого вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству. Життєве кредо «Дорогу здолає той, хто йде».

Освітяни Полонщини – потужний колектив управлінців, педагогів, технічних працівників, які створюють сучасні умови для навчання і виховання дітей, забезпечують надання якісних освітніх послуг та високу результативність підтверджену у зовнішньому незалежному оцінюванні, обласних та Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсах – захисті науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змаганнях та інших заходах. «Творимо майбутнє сьогодні» – саме таким є, незмінний впродовж років, основний принцип роботи освітян Полонщини.