Перший крок у науку успішно зроблений малими академіками Хмельниччини

Мотиваційно, святково, яскраво, перемагально ‒ усе це обласний конкурс-захист дослідницьких проєктів здобувачів освіти 6-8 класів «Перший крок у науку», фінал якого відбувся 27 квітня 2023 року на базі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.

Незважаючи на повномасштабну війну в країні, фінал даного наукового наукового змагання об’єднав майже 200 учасників з усіх куточків нашої області та продемонстрував силу духу та єдності, бо саме освіта та наука, є фундаментом розвитку людського потенціалу, саме такі заходи зміцнюють громадянську позицію школярів та стають кроками до нашої спільної перемоги.

Малі академіки області дружніми оплесками зустрічали добрі побажання гостей конкурсу-захисту, які прийшли привітати учасників, а саме: Дарії Басюк, директора Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації, доктора економічних наук, професора, Інни Шоробури, ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктора педагогічних наук професора перезидента Хмельницького територіального відділення Малої академії наук, Юрія Телячого, президента Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, доктора історичних наук, професора, Михайла Маринюка, директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Марії Гаєвської, заступника директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, керівника Хмельницького територіального відділення Малої академії наук.

У даному науковому змаганні молодша наукова ліга Хмельницького територіального відділення представляла свої перші наукові дослідження у 15 наукових секціях 12 відділень Малої академії наук.

Пишаємося кожним учасником, тримали кулаки за вас під час ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів здобувачів освіти 6-8 класів «Перший крок у науку» адже кожна перемога в наш час безцінна.

Напружена робота та хвилювання малих академіків, їх керівників, батьків, залишилися позаду, але горизонти наукової діяльності тільки почали відкриватися перед юними дослідниками області.

Щиро вітаємо малих академіків Хмельниччини, їх наукових керівників із 41 золотою, 57 срібними та 50 бронзовими нагородами.

Сподіваємося, що гіпотези та ідеї, описані у ваших наукових проєктах, стануть поштовхом до серйозних наукових досліджень та прокладуть стежину нашим дослідникам-початківцям до чарівного світу науки.

Все буде Україна! Тримайно стрій!