Юні техніки Хмельниччини стали призерами!

З 10 по 23 травня Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено Всеукраїнський конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (онлайн формат). Участь взяли  56 учасників, 26 команд  з 20 областей України.

Представляли Хмельницьку область дві команди: вихованці  Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості – Білик Андрій і Панютін Артур (керівник Аліна Гуменюк) та вихованці закладу позашкільної освіти клубу «Юний технік» Нетішинської міської ради – Подлєсний Арсен і Ткачук Анна (керівник Любов Бєланова). 

15-16 травня відбувся теоретичний залік за участі 29 юних техніків. Наші учасники Білик Андрій та Ткачук Анна посіли  другі місця.

16 травня наступний етап конкурсу – конструкторське завдання, зміст якого полягав у створенні з деталей Lego-консткуктора власного проєкту моделі техніки на тему: «Повітряна флотилія на захисті України». По завершенню конструювання учасникам необхідно було коротко презентувати свою модель. Панютін Артур і Подлєсний Арсен здобули також другі місця.

17 травня  відбувалося творче завдання – це один із непростих етапів для учасників конкурсу. За дві години із розгорток геометричних тіл діти мали придумати, виготовити і оздобити проєкт будівлі для майбутньої відбудови України на тему: «Дім-корабель: житло на суші і на воді».

 Юні архітектори Хмельниччини  гідно виступили і в результаті посіли: 1 місце – Ткачук Анна, 2 місце – Білик Андрій.

18 травня відбувся останній четвертий етап конкурсу «Технічне завдання». Відповідно до програми заходу учасники виготовляли з паперу прототипи української «біологічної зброї» чайок та українських півників. Дітям були запропоновані заздалегідь розроблені 3-D моделі.

Наші учасники продемонстрували високі результати: Панютін Артур – 1 місце, Подлєсний Арсен – 2 місце.

За підсумками чотирьох етапів конкурсу команди Хмельницької області вибороли 8 призових місць в особистому заліку. За кількістю набраних балів команда клубу «Юний технік» Нетішинської міської ради здобула 2 загально командне місце.

Вітаємо юних техніків та їх наставників!

Бажаємо подальших нагород і успіхів на ниві технічної творчості!

 

 

Loading