Відбулася колегія обласної військової адміністрації.

29 червня під головуванням першого заступника начальника ОВА Сергія ТЮРІНА відбулось розширене засідання колегії ОВА. До участі у засіданні долучилися заступники начальника ОВА, керівники структурних підрозділів, територіальних підрозділів ЦОВВ, начальники РВА та голови громад області.
Директор Дапартаменту освіти та науки ОВА Дарія БАСЮК інформувала про підготовку до опалювального сезону та заходи з енергозбереження в закладах освіти області. Наразі 1192 заклади освіти (96,2%) облаштовано власними або орендованими захисними спорудами цивільного захисту та найпростішими укриттями, в яких можуть перебувати близько 179 523 учасники освітнього процесу. Станом на червень 2023 року освоєно понад 42 млн. гривень з місцевих бюджетів та спонсорських коштів.
При підготовці до опалювального сезону у 2023-2024 навчальному році важливо врахувати:
-створення безпечних та комфортних умов в закладах освіти;
-продовження роботи щодо капітальних ремонтів систем тепло- і водопостачання;
-здійснення модернізації котелень та забезпечення їх паливом;
-передбачити кошти на проведення капітального ремонту та утеплення закладів освіти;
-забезпечення джерел резервного живлення.Детальніше за посиланням http://surl.li/ipqga