Свято вшанування молодих обдарувань «Надія твоя, Україно!»

Травень 20, 2019 Головна|Конкурси та турніри|Новини 166 переглядів

17 травня 2019 року в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького відбулося урочисте нагородження переможців ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад і ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Обласною премією нагороджено 248 учнів – переможців обласного етапу учнівських олімпіад (63 – І ступеня; 185 – ІІ ступеня), на що виділено приблизно 290 тисяч гривень, та 253 юні науковці (41 – І ступеня, 103 – ІІ ступеня, 109 – ІІІ ступеня) – переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, на їх преміювання виділено понад 260 тисяч гривень.

У церемонії нагородження взяли участь: керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Валентина Поліщук, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Фасоля, заступник директора Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Антоніна Харчук, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Віктор Берека, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Яримюк.

З вітальним словом до молоді – інтелектуальної еліти Хмельницької області – звернулися Володимир Авсієвич (10 клас, м. Хмельницький) і Марк Зегельман (11 клас м. Кам’янець-Подільський) – переможці обласних та фінальних етапів всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Свято «Надія твоя, Україно!» зібрало в дружному, гостинному колі юних переможців Хмельниччини – цілеспрямованих, наполегливих і талановитих юнаків та дівчат, які вибороли перемогу завдяки своїй старанності та спільній плідній роботі з учителями-наставниками задля утвердження вітчизняної науки серед кращих світових зразків, реалізації потенціалу України в єдиній європейській родині.