Спортсмени Хмельницької області стали чемпіонами України зі спортивного водного туризму

Вітаємо представників Хмельницької обласної федерації спортивного туризму та Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – Руслана МУРАТОВА та Давида ПОПОВА (тренер – керівник гуртків ХОЦТКУМ Дмитро ВАЩУК) з перемогою у чемпіонаті України зі спортивного водного туризму серед старших та молодших юнаків!

Чемпіонат проходив із 05 по 09 жовтня на річці Південний Буг у с. Сокілець Вінницького району Вінницької області. Особисті змагання відбувалися у класах суден С-2 (катамаран двійка) – 14 екіпажів із 7 регіонів України та С-4 (катамаран четвірка) – 9 екіпажів із 6 регіонів України. У запеклій боротьбі наші спортсмени на складних водних дистанціях IV класу – «Слалом» і «Ралі» не залишили шансів суперникам і вибороли 1 місце, а на дистанції «Спринт» здобули срібло.

У загальному підсумку Руслан МУРАТОВ та Давид ПОПОВ стали чемпіонами України серед екіпажів С-2. Срібло здобули спортсмени Житомирської області, а бронзу – Київської.

Дякуємо нашим Збройним Силам за можливість змагатись!
Слава Україні🇺🇦