Заклади дошкільної освіти Хмельниччини вдячні за надану допомогу Дитячому фонду ООН (UNICEF)

Ще раніше отримані комплекти освітніх матеріалів «Ранній розвиток дитини» від Дитячого фонду ООН (UNICEF) тішать наших малюків, адже заняття за допомогою лялькового театру та інших цікавинок значно веселіші.

В цьому переконались і представники фонду, які днями відвідали заклади дошкільної освіти нашої області. З вдячністю та радісними емоціями вихованці ЗДО №5 «Соловейко» міста Хмельницького, ЗДО №9 «Кобзарик» міста Хмельницького та Олешинського ЗДО «Сонечко» зустріли гостей від Дитячого фонду ООН (UNICEF).
Нагадуємо, що до освітніх наборів входять альбоми для малювання, зошити, ручки, олівці, пластилін, книжки-іграшки, ляльки, іграшкові розвивальні набори та ігри, пазли, м’ячі, конструктори, спортивний інвентар, посібники для вихователя, у яких містяться методичні матеріали з рекомендаціями щодо використання засобів навчання в освітньому процесі.
Щиро вдячні за надану допомогу та розраховуємо на подальшу співпрацю!