Вітаємо переможців Міжнародної олімпіади з географії

Артур Бедрак, учень навчально-виховного об’єднання № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, став бронзовим призером Міжнародної олімпіади з географії (IESO 2023).

У міжнародних інтелектуальних змаганнях серед 29-ти країн світу команда з України отримала бронзову винагороду. Хмельниччина пишається тим, що серед команди юних географів є хмельницький школяр.
Артур Бедрак є досвідченим учасником і призером численних конкурсів та олімпіад.
Учень щиро дякує своїм учителям та наставникам. Особлива вдячність від Артура Галині Дмитрівні Чабан – учителю географії, яка ще з восьмого класу розпізнала талановитого учня, зацікавленого географією.

Вітаємо команду з України та Артура з почесним третім місцем!
Пишаємось, бажаємо нових перемог!
Радіємо за Чабан Галину Дмитрівну, яка отримала гідну нагороду за свою працю – Указом президента України № 590/2023 їй присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель України»!