Відбувся відкритий обласний турнір «Олімпійські надії Поділля»

27-29 жовтня 2023.року у місті Хмельницькому в спортивному залі вільної боротьби ХОЦФВУМ відбувся відкритий обласний турнір «Олімпійські надії Поділля» серед кадетів 2007-2009 р.н . та юнаків 2010-2012р.н., 2013-2015р.н. та дівчат 2007-2014р.н з боротьби вільної.

У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Рівненської, Вінницької, Черкаської, Одеської, Київської, Житомирської, Полтавської, Волинської, Сумської, Запорізької, Дніпропетровської, Чернігівської, Донецької, Херсонської, Хмельницької областей.

До урочистого відкриття змагань доєднались Директор Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації Дарія БАСЮК, заступник голови Хмельницької обласної ради Валентин СОКОЛЮК, народний депутат України Юрій ЗАСЛАВСЬКИЙ, заступник начальника Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Петро КУЛИК, директор Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Анатолій ФЕДОСЄЄВ, голова відділення національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області Віталій ОГОН, майстер спорту України міжнародного класу, учасниця «Олімпійських ігор 2004» в Афінах Людмила ГОЛОВЧЕНКО, меценат змагань  Артек МЕЛЬНИК.

Вітаємо призерів турніру серед юнаків:
22кг Тарасов Тімур-3місце
24кг Петриченко Дмитро-3місце
44кг Поцулко Владислав-3місце
50кг Федак Андрій-3місце
56кг Муляр Михайло-3місце

Серед кадетів:
110кг Хома Кирило-2місце
110кг Крискевич Андрій-2місце
Серед дівчат призерами стали:
27кг Красовська Євеліна-3місце
29кг Бохонська Поліна-3місце