До Дня Героїв Небесної Сотні

Лютий 28, 2020 Новини з районів 160 переглядів

Шість років тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану. Цей день увійшов в історію як День Героїв Небесної Сотні.

Юні хлопці, чоловіки та жінки вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться друзям. Сумно і боляче.

Сьогодні кількість загиблих вже вимірюється тисячами. В цей день ми віддаємо шану тим, хто “положив серце й душу за нашу свободу”. А ще, вшановуємо тих батьків, які ніколи не дочекаються сина; ту дружину, яка ніколи більше не зможе обійняти свого чоловіка; ту дитину, яка вже ніколи не побачить батьківської посмішки. Їм доводиться жити з цим болем щодня. І, при всіх намаганнях допомогти – словом, ділом, грішми – ми ніколи не зможемо полегшити їхні страждання.

Все, що ми можемо зараз – зробити так, щоби жертва цих українців не була даремною. А тут уже все залежить від кожного з нас. Ламати і перебудовувати себе та свій світогляд важко, однак зробити це просто необхідно.

Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою вшанував пам’ять про трагічні лютневі дні. Військово-історичний клуб «Прометей» провів засідання, на якому ліцеїсти презентували свої розповіді про Революцію Гідності та Героїв, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та свободи в ім’я європейського майбутнього України! У всіх взводах ліцею лідери учнівського самоврядування організували інформаційні хвилини та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні!

Дякуємо Вам, Герої! Слава Україні! Слава величній українській нації!

Педагог-організатор ліцею Валентина Войчишина