Організоване проведення національного мультипредметного тесту в Хмельницькій області

13 травня у Хмельницькій області відбулася нарада з питання «Організоване проведення національного мультипредметного тесту в Хмельницькій області».

Захід провів Олександр Пунда, директор Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації. У нараді також взяв участь директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко.

До обговорення долучилися представники Головного управління Національної поліції, Головного управління служби надзвичайних ситуацій України, Управління поліції охорони, Департаменту охорони здоров’я, КНП «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», Управління патрульної поліції, АТ «Хмельницькобленерго», Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, Університету економіки і підприємництва, Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, а також органів управління освітою Дунаєвецької, Кам’янець-Подільської, Славутської, Шепетівської, Красилівської, Старокостянтинівської, Городоцької, Волочиської, Летичівської, Деражнянської, Старосинявської, Чемеровецької, Ізяславської, Нетішинської та Полонської громад.

Під час наради обговорювалися організаційні та безпекові аспекти проведення НМТ у 2025 році. У тесті передбачено чотири блоки: три обов’язкові (українська мова, математика, історія України) та один за вибором вступника. Основна сесія відбудеться з 17 травня до 19 червня. У Хмельницькій області для участі в НМТ зареєструвалися 11 793 особи.

Окрему увагу було приділено вступу до магістратури. У 2025 році він, як і раніше, здійснюватиметься за результатами єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ). Перелік фахових тестів ЄФВВ було розширено: цьогоріч додано тести з «Мовознавства» та «Історії мистецтва». ЄВІ, у свою чергу, включає тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови. Основна сесія вступних до магістратури триватиме з 21 червня по 12 липня, додаткова — з 29 липня по 18 серпня. Вступні випробовування до аспірантури також проходитимуть у дві сесії: основна – з 7 липня по 28 липня, а додаткова – з 18 серпня по 28 серпня.

Для проведення вступних випробувань у Хмельницькій області заплановано створити пункти тестування в Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Шепетівці.

Завдяки злагодженій взаємодії освітньої спільноти, органів влади та силових структур, Хмельниччина вкотре підтверджує свою готовність забезпечити високий рівень організації вступних випробувань. 

 

Loading