Вісті з чемпіонату світу з пауерліфтингу

З 8 по 14 листопада 2021 року в місті Ставангер (Норвегія) пройшов чемпіонат світу серед чоловіків та жінок з пауерліфтингу. В складі національної збірної команди України в змаганнях прийняли участь дві спортсменки з Хмельниччини.
У ваговій категорії до 47 кг бронзовою призеркою чемпіонату світу з результатом 435 кг у сумі триборства стала Тетяна Шлопко (майстер спорту України міжнародного класу) з міста Кам‘янця-Подільського. Спортсменка у присіданні підкорила 172,5 кг, що тепер являється новим рекордом України та виборола малу бронзову нагороду у цій вправі. У жимі з вагою 105 кг, здобула ще одну бронзу. Тягу Тетяна закінчила з результатом 157,5 кг.
У ваговій категорії до 84 кг Тетяна Мельник – Заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу, дворазова срібна призерка Всесвітніх Ігор, у присіданні зафіксувала 252,5 кг та здобула бронзову нагороду. У жимі Тетяна підкорила 175 кг- це ще одна мала бронзова медаль. У тязі спортсменка фіксує 200 кг та піднімається на другу сходинку п‘єдесталу пошани у сумі триборства, в її активі 627,5 кг.
Обидві спортсменки здобули ліцензії на Всесвітні Ігри, які відбудуться з 7 по 17 липня 2022 року у місті Бірмінгемі (США).
Від щирого серця вітаю спортсменок та тренера Вадима Воронецького з вдалим виступом та бажаю нових перемог!

Loading