Оновлення складу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ОДА

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2021 року № 1295 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 999», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 січня 2022 року № 17/2022-р «Про нову редакцію Положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації» (що висвітлене на офіційному вебсайті Хмельницької облдержадміністрації за посиланням https://www.adm-km.gov.ua/…/2022/01/017r_170122_1.pdf) та у зв’язку з кадровими змінами обласна державна адміністрація формує новий склад Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації (далі – Координаційна рада).
Пропозиції щодо включення до складу Координаційної ради необхідно надіслати включно до 03 лютого 2022 року Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації на електронну адресу molod_km1@ukr.net з письмовим підтвердженням на адресу: 29000, м. Хмельницький, вул. Майдан Незалежності, Будинок освіти, 1, каб. 221).
За додатковою інформацією звертатись за телефонами: 0679050478 (Рябчук Оксана – начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді та спорту Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації), 0988467371 (Андріїшина Тетяна – головний спеціаліст відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді та спорту Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації).