у Кам’янець -Подільському відбулась прес – конференція за результатами проєкту облаштування гуртожитку під поселення ВПО

07.04.2023 відбулась прес – конференція за результатами проєкту облаштування гуртожитку під поселення ВПО у м. Кам’янець -Подільський за участі заступника начальника ХОВА Володимира Юр’єва, Департаменту освіти та науки, громадської організації «Металаб» та ДНЗ «Подільський центр ПТО»

Понад 70 тис. євро освоєно ГО «Металаб» спільно з міжнародними донорськими організаціями для створення сучасного житла для ВПО на базі гуртожитку Подільського центру ПТО, який розташований у с. Зіньківці Кам‘янець-Подільськоі МТГ.

В результаті проєкту облаштовано 64 кімнати з усіма зручностями та меблями, кухні, соціальні простори, планується відкриття продовольчого магазину та кабінету сімейного лікаря, навчальні та психологічні програми.

Даний проєкт ~ приклад вдалоі співпраці навчального закладу, влади та недержавного сектору для вирішення актуальних соціальних проблем.

Разом – до Перемоги!🇺🇦