ЩОДО МАСОВОГО ОТРУЄННЯ ДІТЕЙ У НВО №1

14 вересня 2021 року тимчасова міжвідомча комісія провела детальне вивчення ситуації щодо факту масового отруєння дітей у Хмельницькому навчально-виховному об’єднанні №1 «Школа-дитячий садок».
«На сьогодні вже всі госпіталізовані діти одужали та виписані з лікарні. Розслідування причин та обставин спалаху триває. Ситуацію буде вивчено максимально детально», – наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.
За результатами роботи комісії напрацьовано рекомендації та дорожню карту стабілізації ситуації у Хмельницькому НВО №1 «Школа-дитячий садок». Зокрема, на період слідства відсторонено інфікованих працівників харчоблоку. Хмельницькій міській раді рекомендовано за рахунок відповідної міської програми відшкодувати кошти потерпілим сім’ям, витрачені на лікування дітей.
Головному управлінню Держпродспоживслужби в Хмельницькій області рекомендовано провести позапланові перевірки харчоблоків закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти м. Хмельницький, до 22 вересня провести заключну дезінфекцію харчоблоку Хмельницького НВО №1 «Школа-дитячий садок».