Молитовний сніданок до Дня працівників освіти

03 жовтня 2023 року вже вдруге відбувся обласний освітній молитовний сніданок, присвячений Дню працівників освіти.
Молитва є найсильнішим оберегом для усіх, хто опинився в біді, особливо єднає нас всіх у вірі в Перемогу. До спільної молитви з керівництвом області та міста, представниками релігійних конфесій та громадськості Хмельниччини доєднались Директор Департаменту освіти та науки ОВА Дарія БАСЮК , освітяни області та працівники Департаменту.
Обласний освітній молитовний сніданок відбувся у стінах Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Присутні звернулися до Бога зі словами подяки за усі наші перемоги, попросили благословення для керівництва країни та військових підрозділів, що задіяні в обороні держави. Молились за педагогів, які залишили навчальні класи і стали на оборону нашої держави, за всіх освітян, які дякуючи нашим захисникам, продовжують працювати, навчати та виховувати справжніх патріотів.
У спільній молитві ми сильні та єдині! Віримо, що Благословення Господнє прийде у кожну родину, принесе мир, добробут, процвітання Української держави! вже вдруге відбувся обласний освітній молитовний сніданок, присвячений Дню працівників освіти.