03 жовтня 2023 року вже вдруге відбувся обласний освітній молитовний сніданок, присвячений Дню працівників освіти.
Молитва є найсильнішим оберегом для усіх, хто опинився в біді, особливо єднає нас всіх у вірі в Перемогу. До спільної молитви з керівництвом області та міста, представниками релігійних конфесій та громадськості Хмельниччини доєднались Директор Департаменту освіти та науки ОВА Дарія БАСЮК , освітяни області та працівники Департаменту.
Обласний освітній молитовний сніданок відбувся у стінах Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Присутні звернулися до Бога зі словами подяки за усі наші перемоги, попросили благословення для керівництва країни та військових підрозділів, що задіяні в обороні держави. Молились за педагогів, які залишили навчальні класи і стали на оборону нашої держави, за всіх освітян, які дякуючи нашим захисникам, продовжують працювати, навчати та виховувати справжніх патріотів.
У спільній молитві ми сильні та єдині! Віримо, що Благословення Господнє прийде у кожну родину, принесе мир, добробут, процвітання Української держави! вже вдруге відбувся обласний освітній молитовний сніданок, присвячений Дню працівників освіти.
Молитва є найсильнішим оберегом для усіх, хто опинився в біді, особливо єднає нас всіх у вірі в Перемогу. До спільної молитви з керівництвом області та міста, представниками релігійних конфесій та громадськості Хмельниччини доєднались Директор Департаменту освіти та науки ОВА Дарія БАСЮК , освітяни області та працівники Департаменту.
Обласний освітній молитовний сніданок відбувся у стінах Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Присутні звернулися до Бога зі словами подяки за усі наші перемоги, попросили благословення для керівництва країни та військових підрозділів, що задіяні в обороні держави. Молились за педагогів, які залишили навчальні класи і стали на оборону нашої держави, за всіх освітян, які дякуючи нашим захисникам, продовжують працювати, навчати та виховувати справжніх патріотів.
У спільній молитві ми сильні та єдині! Віримо, що Благословення Господнє прийде у кожну родину, принесе мир, добробут, процвітання Української держави!
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG-20231004-WA0001-300x175.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG-2ab7523c453a67ddd86eecfdb214a757-V-300x187.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG-2ce882860b5dec3526c23b38451ad512-V-300x225.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG-9befe443d412c23b161240df7708ee79-V-300x139.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG-20231004-WA0004-300x225.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG-20231004-WA0001-1-300x175.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG-20231004-WA0000-300x129.jpg)