У Красилівській міській територіальній громаді триває міський фестиваль педагогічних майстерок «KrasylivFest2023» у номінації «Дошкільна освіта».

Вихователі закладів дошкільної освіти громади мають можливість в рамках фестивалю поділитися власними творчими знахідками та вдосконалити педагогічну майстерність.   Понад 40 педагогів отримали можливість навчатися, спілкуватися, ділитися та отримувати корисний досвід на базі закладу дошкільної освіти №1 «Веселка».

Loading

Святкує своє шістдесятиріччя спортивний клуб «ІНДУСТРІЯ» Кам’янець-Подільського фахового коледжу індустрії, бізнесу та інформаційних технологій.

За шість десятків років клуб об’єднав чимало майстрів спорту, призерів Всеукраїнських змагань, чемпіонів України. На честь ювілейної дати в навчальному закладі відбулись змагання серед студентів, учнів та викладачів. Розпочалися заходи з 25 січня із традиційного спортивного турніру, присвяченого пам’яті Юрія Читати далі

Loading

23 березня у смт. Закупне відкрито Клас безпеки.

У центрі Закупненської громади на базі місцевої школі  23 березня відкрито Клас безпеки. 215 здобувачів освіти відтепер набуватимуть знання  з питань цивільного захисту, особистої безпеки, самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

Loading