Відбувся круглий стіл «Експертний діалог «Інклюзія+»: робота ІРЦ в умовах війни»

12 лютого 2024 року відбувся круглий стіл «Експертний діалог «Інклюзія+»: робота ІРЦ в умовах війни» для директорів інклюзивно-ресурсних центрів та керівників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних державних адміністрацій.
Учасники зібрались з метою удосконалення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів та обміну досвідом щодо доступності та якості освіти для всіх учасників освітнього процесу.
Зустріч організована заступником Міністра освіти і науки України Євгенією СМІРНОВОЮ. Основні питання для обговорення в робочих групах окреслили Радниця-Уповноважена Президента України з питань безбар´єрності Тетяна ЛОМАКІНА та директор Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України Леся ПРОХОРЕНКО. Надалі учасники круглого столу працювали в робочих групах з модераторами, напрацьовуючи коло проблемних питань в управлінському аспекті діяльності інклюзивно-ресурсних центрів, їх фінансуванні, нормативно-правовому, методичному та матеріально-технічному забезпеченні, особливості організації корекційно-розвиткових занять на базі інклюзивно-ресурсного центру.
Учасниками круглого столу від Хмельницької області були: заступник-директора-начальник управління вищої та професійної освіти і організаційного забезпечення Департаменту освіти та науки Хмельницької ОВА Світлана ЛЕСЬКОВА, керівник сектору спеціальної освіти та інклюзивного навчання Алла МАРИСЮК, директор обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Ганна СИНЯВСЬКА, директори інклюзивно-ресурсних центрів області.
Результатом роботи кожної групи є напрацювання пропозицій щодо удосконалення нормативно-правового забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів.

Loading