З 14.03.2022 року відновлено функціонування чергових груп у закладі дошкільної освіти Нетішинської міської ради №7 «Оленка», для дітей працівників ВП ХАЕС та критичної інфраструктури територіальної громади.
На підставі звернень батьків вихованців ЗДО, клопотання керівників закладів дошкільної освіти Нетішинської міської територіальної громади, з 06.05.2022 року відкрито додатково ЗДО № 4, ЗДО№ 8, ЗДО№ 9 для дітей, батьки яких працюють та задіяні до виконання завдань у воєнний час.
Станом на 30.05.2022 року в Нетішинській МТГ функціонують чергові групи у чотирьох ЗДО, які відвідує близько 200 дітей . Всі заклади дошкільної освіти, які функціонують, забезпечено укриттям у захисних спорудах цивільного захисту, працівники ЗДО неухильно дотримуються алгоритму дій під час тривожної сирени.
Організація освітнього процесу здійснюється відповідно до листа МОН України від 02.04.2022 року № 1/3845-22 «Про рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти на період дії воєнного стану в Україні». Особлива увага приділяється психо-емоційному, фізичному розвитку та громадянсько-патріотичному вихованню дітей. Організовуються різноманітні освітньо-виховні заходи, що сприяють повноцінному розвитку дошкільників.
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/розваги-та-та-вправи-для-психоемоційного-розвантаження-300x225.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/Переміщення-дітей-в-укриття-ЗДО-139x300.jpg)
![](http://osvita.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/облааштування-місць-для-дітей-в-укритті-ЗДО-300x139.jpg)