Змагалися за першість юні авіамоделісти області

Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді та Спілкою авіамоделістів Хмельниччини  24 травня 2023 року, на кордодромі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва були проведені обласні відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту.
24 учасники зі Славутської, Хмельницької, Кам’янець-Подільської, Городоцької  міських та Гвардійської сільської територіальних громад області демонстрували показові польоти-випробовування у чотирьох кордових класах моделей:
F-2-A ‒ швидкісна модель літака;
F-2-B –пілотажна модель літака;
F-2-E – гоночна модель літака (екіпаж у складі 2-х учасників);
F-4-B – модель-копія літак, або F4B н/к – контурна-напівкопія.
Весь день тривала боротьба, у ході якої визначилися переможці.
Команда Райковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів стала лідером авіапольотів, виборовши почесне І місце.
Команда філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (м. Кам’янець-Подільський) стала срібним призером, зайнявши ІІ місце.
Команда Городоцького будинку дитячої творчості посіла ІІІ місце.
За перемогу в змаганнях команди-лідери отримали Кубки.
Переможців в особистій першості, а їх маємо 15  (І – 5, ІІ – 5, ІІІ – 5), нагороджено дипломами та медалями.
Вітаємо переможців з гарними результатами та бажаємо успіхів в досягненні нових цілей!